SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
446 201 €
(5 249 € / m²)
Verkoop
4
1
85 m²
Rue de Blotzheim, Bartenheim

slaapkamer4
vlak85 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Très belle résidence de 12 logements aux prestations de standing, proche de toutes commodités composée d'appartements allant du 2 au 4 pièces. Plans d...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 415dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Rue de Blotzheim, Bartenheim
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Moebel Immo