SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
98 800 €
(3 293 € / m²)
Verkoop
2
1
30 m²
Rue Ramond, Barèges

slaapkamer2
vlak30 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Valérie Masson vous propose: **À VENDRE – Charmant appartement 30 m² à Barèges (Résidence Hélios)Situé au cOEur de la station de Barèges,...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Rue Ramond, Barèges
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France