SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
64 000 €
(1 362 € / m²)
Verkoop
2
1
47 m²
Place d'Armes, Auxonne

slaapkamer2
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A Auxonne. Appartement de type 2, au deuxième étage, et comprenant entrée avec placards, cuisine équipée, séjour avec accès balcon, une chambre, salle...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 111dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Place d'Armes, Auxonne
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Val De Saone Transactions