SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
560 000 €
(5 000 € / m²)
Verkoop
5
1
112 m²
Route des Convers, Argonay

slaapkamer5
vlak112 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Nous vous proposons sur la commune d'Argonay, ce grand appartement duplex de 112m2 Carrez (125m2 utiles). Idéalement situé, proche des commerces et bé...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Route des Convers, Argonay
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Ingen Immo