SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
156 700 €
(2 448 € / m²)
Verkoop
3
1
64 m²
Avenue de Verdun, Argenteuil

slaapkamer3
vlak64 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Hafida Mechmache vous propose: Appartement lumineux de 3 pièces avec place de parking et cave, situé à seulement 5 mn à pied de la gare d...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Avenue de Verdun, Argenteuil
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France