SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
179 000 €
(4 366 € / m²)
Verkoop
2
1
41 m²
Avenue de Verdun, Argenteuil

slaapkamer2
vlak41 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

iad France - Damien CARVALHO SOARES vous propose: +++ EXCLUSIVITÉ +++ 8 MINUTES À PIEDS GARE DU CENTRE +++Cet appartement de type T2 est une pépite i...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 20dagen
Bijgewerkt: 20dagen

Plaatsen

Avenue de Verdun, Argenteuil
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France