SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
162 000 €
(3 767 € / m²)
Verkoop
1
1
43 m²
Avenue de la Division Leclerc, Antony

slaapkamer1
vlak43 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

À Antony, ce studio de 43 m2 situé en rez-de-chaussée -1 offre un cadre de vie pratique et agréable au sein d'une résidence bienveillante et verdoyant...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Avenue de la Division Leclerc, Antony
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER