SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
330 000 €
(6 471 € / m²)
Verkoop
3
1
51 m²
Chemin des Rastines, Antibes

slaapkamer3
vlak51 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Antibes – Secteur Port Vauban

Appartement avec terrasse, dernier étage, parking et cave

Votre agence ORPI Wilson Immobilier à Antibes vous propose à...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Chemin des Rastines, Antibes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Wilson Immobilier