SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
629 666 €
(6 844 € / m²)
Verkoop
4
1
92 m²
Chemin des Rastines, Antibes

slaapkamer4
vlak92 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Cyril Fournier (06 34 26 49 62) vous propose : Spacieux 4 pièces avec grand balcon et parking – Antibes (06600)Dans un quartier résidenti...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 18dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Chemin des Rastines, Antibes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France