SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
382 000 €
(4 391 € / m²)
Verkoop
3
1
87 m²
Avenue d'Espagne, Anglet

slaapkamer3
vlak87 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Niché au septième et dernier étage, venez découvrir sans tarder cet appartement offrant espace et confort, à proximité de toutes les commodités. Ce g...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 22dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Avenue d'Espagne, Anglet
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Selection Habitat - SELECTION OCEAN BIARRITZ