SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
240 000 €
(5 714 € / m²)
Verkoop
2
1
42 m²
Avenue d'Espagne, Anglet

slaapkamer2
vlak42 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

iad France - Thibault Vis vous propose: ANGLET Découvrez ce T3 aménagé comme une petite maison mitoyenne dans une copropriété à taille humaine où il f...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 89dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Avenue d'Espagne, Anglet
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France