SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
459 900 €
(5 475 € / m²)
Verkoop
4
1
84 m²
Accès Rue Babuty, Ambilly

slaapkamer4
vlak84 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Pierre Magerand (06 37 21 92 42) vous propose : Appartement T4 avec balcon à Ambilly.BIEN LIRE L’ANNONCE !APPARTEMENT DISPONIBLE 2027 !Au...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Accès Rue Babuty, Ambilly
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France