SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
195 000 €
(6 500 € / m²)
Verkoop
1
1
30 m²
Accès Rue Babuty, Ambilly

slaapkamer1
vlak30 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Situé à 2 pas de la gare -CEVA , au 1er étage, découvrez cet appartement de type studio (jamais occupé) au sein de l'éco quartier 'l'Etoile'. Vendu av...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 25dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Accès Rue Babuty, Ambilly
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Home Et Patrimoine