SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
195 000 €
(3 145 € / m²)
Verkoop
3
1
62 m²
Boulevard du Roi Jérôme, Ajaccio

slaapkamer3
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

iad France - Damien Mercadier vous propose: Saisissez l'opportunité de concevoir votre appartement sur-mesure avec ce T3 de 62 m² idéalement situé sur...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Boulevard du Roi Jérôme, Ajaccio
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France