SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
58 000 €
(1 526 € / m²)
Verkoop
2
1
38 m²
Rond-Point des Vignerons, Agde

slaapkamer2
vlak38 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

4% Immobilier vous propose à la vente un appartement en centre ville d'Agde situé au 2ième étage d'une petite copropriété. Cet appartement se compose ...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 129dagen
Bijgewerkt: 81dagen

Plaatsen

Rond-Point des Vignerons, Agde
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

4% IMMOBILIER AGDE - G3I