Lijst met aanbiedingen
28
28
28
99 000 €
(1 678 € / m²)
Verkoop
2
1
59 m²
Piennarkatu, Tampere
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
59 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Original listing (Habita): https://www.habita.com/property/670349
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
182dagen
Bijgewerkt:
174dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Piennarkatu, Tampere
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.