SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
84 500 €
(3 380 € / m²)
Verkoop
1
1
25 m²
Purjetie, Helsinki

slaapkamer1
vlak25 m²
badkamers1

Peaceful living near nature and the sea!

This newly renovated studio apartment is located in a good location i...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 105dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Purjetie, Helsinki
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Helsingin Habita Oy