SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
37 287 €
(491 € / m²)
Verkoop
1
1
76 m²
طريق الغردقه الاسماعليه

slaapkamer1
vlak76 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Aqua Tropical 1 bedroom apartment at pool level with pool view apartment is large has lounge large spacious looking toward terrace and pool. Has  1 be...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 492dagen
Bijgewerkt: 492dagen

Plaatsen

طريق الغردقه الاسماعليه
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Padsabroad