SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
53 813 €
(882 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
61 m²
طريق الغردقه الاسماعليه

slaapkameratypical
vlak61 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

New on the market! Great location with its own private beach. We are proud to present to you Premier Beach apartments in Hurghada, in Al Helal area an...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 495dagen
Bijgewerkt: 495dagen

Plaatsen

طريق الغردقه الاسماعليه
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Sun Homes Overseas