SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
101 434 €
(1 636 € / m²)
Verkoop
1
1
62 m²
شارع يوسف عفيفى

slaapkamer1
vlak62 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Riva – Luxury Project on MamshaRiva is a high-end development designed with full luxury in mind, located in the vibrant Mamsha area. The project offer...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

شارع يوسف عفيفى
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Homes Bay