SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
131 150 €
(1 490 € / m²)
Verkoop
1
1
88 m²
شارع يوسف عفيفى

slaapkamer1
vlak88 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Two Bedroom Apartment – Unit 104Unit Details* Type: Two Bedroom Apartment* Floor: First Floor* Unit Number: 104* View: Pool View* Size: 88 m²---PriceP...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

شارع يوسف عفيفى
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ElBedihy & Co Real estate and Legal Services