Lijst met aanbiedingen
15
15
15
25 711 €
(714 € / m²)
Verkoop
1
1
36 m²
منتجع موون
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
1
vlak
36 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
ÚTULNÁ STUDIA U MOŘE V PROJEKTU ALMAZA SUITES INVESTICE I RELAXACE
Hledáte dostupný apartmán u moře, který kombinuje klid, moderní zázemí a skvělý i...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
2dagen
Bijgewerkt:
2dagen