SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
78 672 €
(749 € / m²)
Verkoop
3
1
105 m²
شارع النصر

slaapkamer3
vlak105 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Spacious 106 m² apartment for sale in Aurora Palace, HurghadaDiscover modern living in one of Hurghada’s promising residential projects — Aurora Palac...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

شارع النصر
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IMS Egypt Property