SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
43 062 €
(783 € / m²)
Verkoop
1
1
55 m²
ميدان شيري

slaapkamer1
vlak55 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

55 sqm Studio with Street View | Florenza Resort – Central HurghadaUnit Details:• Area: 55 sqm• Type: Studio• Floor: 1st Floor• View: Street View• Fin...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

ميدان شيري
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Hurghadians Property development