SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
25 830 €
(207 € / m²)
Verkoop
2
1
125 m²
ميدان شيري

slaapkamer2
vlak125 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover resort-style living in the heart of Sahl Hasheesh.Veranda Sahl Hasheesh is a premium residential community designed to combine modern living ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

ميدان شيري
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Hurghadians Property development