SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
23 046 €
(768 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
30 m²
طريق الغردقه الاسماعليه

slaapkameratypical
vlak30 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Offered for sale is this cosy, 4th floor fully furnished studio with pool view on Aqua Palms. Featuring a double bed for a comfortable sleep, bedside ...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

طريق الغردقه الاسماعليه
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Sun Homes Overseas