SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
41 120 €
(633 € / m²)
Verkoop
2
1
65 m²
منتجع رومانسيه

slaapkamer2
vlak65 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover modern beachfront living at Ibiza Bay, a contemporary resort-style residential development in Al Ahyaa, ideally located between Hurghada and ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

منتجع رومانسيه
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Homes Bay