SUPA24
115 190 €
(829 € / m²)
Verkoop
3
1
139 m²
منطقة الانترناشونال

slaapkamer3
vlak139 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Residence 97 is a boutique residential development ideally positioned in the prestigious Intercontinental Area of Hurghada. Located directly on the ma...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

منطقة الانترناشونال
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Sun Homes Overseas