SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
75 345 €
(793 € / m²)
Verkoop
2
1
95 m²
شارع الشيراتون

slaapkamer2
vlak95 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Located on El Hadaba Road near Mamsha, Aldau Mall, public beaches, and Hurghada International Airport, this modern 1-bedroom apartment offers comfort,...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

شارع الشيراتون
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Homes Bay