SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
89 877 €
(899 € / m²)
Verkoop
2
2+
100 m²
المنتجع البريطاني

slaapkamer2
vlak100 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Presenting for sale a spacious 2 bed, 2 bath , 3rd floor apartment on Regency Towers Resort in the heart of El Kawser area, Hurghada. This spacious ap...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

المنتجع البريطاني
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Sun Homes Overseas