SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
83 849 €
(671 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
125 m²
منطقة الانترناشونال

slaapkameratypical
vlak125 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Intercontinental Residence 97 – Spacious 2 Bedroom Apartment in HurghadaA modern fully finished apartment in one of Hurghada’s strongest residential a...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

منطقة الانترناشونال
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Padsabroad