SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
75 069 €
(695 € / m²)
Verkoop
4
1
108 m²
حى مجاويش

slaapkamer4
vlak108 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

🏡 Trivana Resort – 3 Bedroom Apartment📍 2nd floor • Street view 🛏️ 3 bedrooms + living room • 108 m² 💰 Price: 5,724,000 EGP (≈93,836 EUR) 💵 Cash ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

حى مجاويش
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Homes Bay