SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
63 760 €
(1 159 € / m²)
Verkoop
2
1
55 m²
ميدان شيري

slaapkamer2
vlak55 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

About the Project:Holidays Park Resort is a modern residential and investment community spanning 54,000 sqm, with only 20% construction and the remain...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

ميدان شيري
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Hurghada Homes