SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
43 000 €
(860 € / m²)
Verkoop
1
1
50 m²
طريق الغردقه الاسماعليه

slaapkamer1
vlak50 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Unit C-311 – Stylish Studio with Pool View at La Gouna ResortDiscover smart coastal living with Unit C-311, a modern studio located on the 3rd floor o...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteWeergaveVloerNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

طريق الغردقه الاسماعليه
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Hurghadians Property development