SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
49 718 €
(681 € / m²)
Verkoop
2
1
73 m²
شارع النصر

slaapkamer2
vlak73 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

TRIVANA📍Located in Magawish area, next to private villas - Mubarak 6:* 7 minutes drive from Senzo Mall with Carrefour hypermarket* 15 minutes drive t...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

شارع النصر
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Homes Bay