SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
45 300 €
(308 € / m²)
Verkoop
2
1
147 m²
ميدان شيري

slaapkamer2
vlak147 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

🌄 Majra Resort – Al Ahyaa | Hurghada Own your luxury apartment in one of the most premium resort developments in Hurghada, combining mountain views, ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

ميدان شيري
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Hurghadians Property development