SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
62 931 €
(1 656 € / m²)
Verkoop
1
1
38 m²
ميدان شيري

slaapkamer1
vlak38 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Storia Del Mare – HurghadaStoria Del Mare is a premium beachfront residential development located in the heart of Hurghada, next to the famous Hilton ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveOpen leefruimteKeukenapparatuurNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

ميدان شيري
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Hurghadians Property development