SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
16 650 €
(213 € / m²)
Verkoop
1
1
78 m²
ميدان شيري

slaapkamer1
vlak78 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

🏝️ Live the Hotel Lifestyle… In Your Own Apartment in Hurghada!Wake up every day in a fully serviced resort where life feels like a holiday 🌊✨ Enjoy...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

ميدان شيري
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Hurghadians Property development