SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
45 731 €
(817 € / m²)
Verkoop
1
1
56 m²
طريق الغردقه الاسماعليه

slaapkamer1
vlak56 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

🌴 Oro Beach – coastal living with premium comfort 🏖️ 📍 Located in El Ahyaa, Hurghada – right opposite Mubarak 7 Villas💎 Project advantages:✔️ Priv...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

طريق الغردقه الاسماعليه
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Homes Bay