SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
41 977 €
(1 135 € / m²)
Verkoop
1
1
37 m²
ميدان شيري

slaapkamer1
vlak37 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Experience resort living at its finest with chalets at Hayat Beach Resort. Perfect for families or holiday rentals, these chalets combine spacious des...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

ميدان شيري
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Homes Bay