SUPA24
143 854 €
(851 € / m²)
Verkoop
3
1
169 m²
طريق الغردقه الاسماعليه

slaapkamer3
vlak169 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

3 bed beach-vewi apartment - New on the market! Great location with its own private beach. We are proud to present to you Premier Beach apartments in ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 16dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

طريق الغردقه الاسماعليه
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Sun Homes Overseas