SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
63 427 €
(598 € / m²)
Verkoop
3
1
106 m²
ميدان شيري

slaapkamer3
vlak106 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Aurora Resort – Hurghada, Village Road (Magawish)Directly opposite the Mercure Hotel, Aurora Resort is a prestigious development spanning 6,000 sqm, f...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

ميدان شيري
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Homes Bay