SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
98 669 €
(1 731 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
57 m²
طريق سهل حشيش

slaapkameratypical
vlak57 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Red Hills is an exclusive elevated residential retreat in the heart of Sahl Hasheesh, offering premium lifestyle living with sea view potential, excep...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 66dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

طريق سهل حشيش
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Sun Homes Overseas