Lijst met aanbiedingen
25
25
25
85 000 €
(944 € / m²)
Verkoop
1
1
90 m²
طريق سهل حشيش
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
1
vlak
90 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Discover Long Beach Resort – A Seaside Lifestyle in Hurghada
Long Beach Resort is a spectacular residential and hospitality development located on Vi...
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
vloer:
1. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod:
293dagen
Bijgewerkt:
293dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
طريق سهل حشيش
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.