SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 314 232 €
(10 514 € / m²)
Verkoop
5
1
125 m²
Frankenstraße, Tempelhof-Schöneberg

slaapkamer5
vlak125 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

- We are delighted to unveil this distinctive collection of luxury apartments, elegantly planned, and positioned in the heart of vibrant Schoneberg, o...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Frankenstraße, Tempelhof-Schöneberg
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

First Citiz Berlin