SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 927 767 €
(16 619 € / m²)
Verkoop
3
2+
116 m²
Frankenstraße, Tempelhof-Schöneberg

slaapkamer3
vlak116 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

- This brand-new luxury property development 'Am Winterfeldt' benefits from an exceptional location in the central district of Schoneberg. It is locat...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 73dagen
Bijgewerkt: 73dagen

Plaatsen

Frankenstraße, Tempelhof-Schöneberg
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

First Citiz Berlin