SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
234 000 €
(4 415 € / m²)
Verkoop
2
1
53 m²
Elberfelder Straße, Mitte

slaapkamer2
vlak53 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

- This charming two rooms apartment is located in the highly sought-after Moabit neighbourhood in Berlin, an area known for its relaxed atmosphere, ex...

Parameters

Gegenereerd door AI

Aparte keukenApart toiletHoge plafondsNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 73dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Elberfelder Straße, Mitte
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

First Citiz Berlin