SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
130 000 €
(2 889 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
45 m²
Kampstraße, Ennepetal

slaapkameratypical
vlak45 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Diese sanierte 1,5-Zimmer-Etagenwohnung (45 m²) in zentraler Lage von Ennepetal ist ideal für Singles, Pendler oder Studierende, die kurze Wege und ei...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Kampstraße, Ennepetal
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BETTERHOMES Vertriebs GmbH