SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
123 146 €
(2 052 € / m²)
Verkoop
1
1
60 m²
Las Terrenas

slaapkamer1
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Estudio remodelado en venta dentro de Las Ballenas Resort en Playa Bonita. El estudio esta renovado. Cuenta con cocina moderna con encimeras de grani...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 391dagen
Bijgewerkt: 391dagen

Plaatsen

Las Terrenas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

immomexx