SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 358 358 €
(6 468 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
210 m²
Higüey

slaapkameratypical
vlak210 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This phenomenal 2-bedroom, 2.5-bathroom apartment blends contemporary design with the natural beauty of Cap Cana. Clean lines, organic materials, and ...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Higüey
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Jelena Golubovic